Адвокат Паламарчук Олександр Миколайович.

У 2004 році закінчив Національну академію державної податкової служби України, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

Практичний досвід у галузі юриспруденції набув працюючи на різних посадах, пройшовши шлях від помічника адвоката до керівника юридичного відділу. У продовж дванадцяти років працював за трудовими договорами, забезпечуючи юридичний супровід та надаючи правову допомогу на посадах:

– Помічник адвоката у період з лютого по травень 2005 року;

– Юрисконсульт ПП “ІнтерКонсульт” у період з травня 2005 року по лютий 2007 року;

– Провідний юрисконсульт  Міжрегіональної академії управління персоналом (у формі АТЗТ) у період з лютого 2007 року по серпень 2008 року.

– Заступник начальника юридичного відділу Групи компаній “ВЕРЕС” у період з серпня 2008 року по травень 2015 року;

– Керівник юридичного відділу ТОВ “АГРОБОНУС”, ТОВ “ПРАЙМ ЛАБ ТЕК” у період з травня 2015 року по вересень 2017 року.

Починаючи з вересня 2017 року проваджу адвокатську діяльність індивідуально, та зареєстрований в органах фіскальної служби як самозайнята особа. Здійснюю консультування, представництво та захист інтересів як суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), так і фізичних осіб. 

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 4668/10, видане на підставі рішення Київської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури № 228  від 27 жовтня 2011 року.

Членство:

– Рада адвокатів Київської області;

– Національна асоціація адвокатів України