Судовий адвокат

Правова допомога в судовому процесі надається адвокатом позивачеві, з метою відновлення його порушених прав, відповідачеві, для захисту його прав та інтересів, у деяких випадках виникає необхідність представництва інтереси третіх осіб (заінтересованих осіб).

Адвокат з податкових спорів

У якості адвоката з податкових спорів надаю правову допомогу у вирішенні податкових спорів. Консультую з питань оподаткування, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, а також фізичних осіб, представляю інтереси в контролюючих органах та судах.

Адвокат з виконавчого провадження

Адвокат на стадії виконання судового рішення надасть повний комплекс правової допомоги, проведе оцінку перспектив примусового виконання, допоможе із розшуком майна боржника, сприятиме повному та швидкому стягненню заборгованості.

Адвокат по сімейним справам

Сімейні спори є найбільш складним видом спорів, не тільки із юридичного боку, але й морально-етичного. Своєчасне звернення до адвоката по сімейних спорах дозволить вам не тільки відновити свої порушені права, а також, попередити та запобігти можливому їх порушенню в майбутньому.

Юридичні послуги для бізнесу

Юридичні послуги для бізнесу надаваються Адвокатом у вигляді як комплексного юридичного обслуговування, що передбачає можливість звернення до Адвоката у будь-який час за правовою допомогою, а й надання разової допомоги, на виконання окремих доручень.

Адвокат автовласника

Адвакат по ДТП допоможе, якщо Ви стали учасником ДТП, за результатами якокого Вам заподіяно матеріальну шкоду, або Вам загрожує адміністративна відповідальність за порушення ПДР (у тому числі за ст. 130 КУпАП), захистить ваші права у спорах із страховими компаніями.

Close Menu