Судовий адвокат

Правова допомога в судовому процесі надається адвокатом позивачеві, з метою відновлення його порушених прав, відповідачеві, для захисту його прав та інтересів, у деяких випадках виникає необхідність представництва інтереси третіх осіб (заінтересованих осіб).

Адвокат з податкових спорів

Адвокат з податкових спорів надасть Вам кваліфіковану допомогу у вирішенні спорів із органами податкової служби. Консультації з питань оподаткування юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, а також фізичних осіб. Захист Ваших прав у контролюючих органах та представництво в суді.

Кримінальний адвокат

Захист підозрюваного під час досудового слідства, захист обвинуваченого в суді першої інстанції, апеляційної та касаційної інстанції, правова допомога потерпілому під час досудового слідства та під час судового провадження, правова допомога засудженим під час виконання вироків.

Адвокат по сімейним справам

Сімейні спори є найбільш складним видом спорів, не тільки із юридичного боку, але й морально-етичного. Своєчасне звернення до адвоката по сімейних спорах дозволить вам не тільки відновити свої порушені права, а також, попередити та запобігти можливому їх порушенню в майбутньому.

Юридичні послуги для бізнесу

Юридичні послуги для бізнесу надаваються у вигляді як комплексного юридичного обслуговування, що передбачає можливість звернення до АБ "Олександр Паламарчук і партнери" у будь-який час за правовою допомогою, а також надання правової допомоги щодо виконання окремих доручень.

Адвокат автовласника

Адвакат по ДТП допоможе, якщо Ви стали учасником ДТП, за результатами якокого Вам заподіяно матеріальну шкоду, або Вам загрожує адміністративна відповідальність за порушення ПДР (у тому числі за ст. 130 КУпАП), захистить ваші права у спорах із страховими компаніями.