Ви зараз переглядаєте Професійна правова допомога у справах за ст. 130 КУпАП, успішне представництво Адвокатом Паламарчуком О.М. інтересів водія в суді

Професійна правова допомога у справах за ст. 130 КУпАП, успішне представництво Адвокатом Паламарчуком О.М. інтересів водія в суді

  • Автор запису:
  • Категорія запису:ст. 130 КУпАП

Поліцейські склали протокол про вчинення водієм правопорушення за ч. 1 ст.130 КУпАП. Відповідно до протоколу водій керував автомобілем з ознаками алкогольного сп’яніння, а саме різкий запах алкоголю з порожнини рота, неадекватна поведінка, від проходження огляду на стан сп’яніння відмовився у присутності двох свідків, що зафіксовано на відео.

Уважно та у повній мірі дослідивши всі матеріалами справи – протокол, пояснення свідків, відеозапис,  було виявлено ряд суттєвих недоліків, яких припустилися поліцейські при оформленні матеріалів адміністративного правопорушення.

У судовому засіданні адвокатом було подано клопотання про направлення матеріалів адміністративного правопорушення на доопрацювання, яке задоволено судом. Суд по справі № 367/8558/18 від 28 березня 2019 року постановив направити матеріали на доопрацювання до поліції, погодившись із викладеними у клопотанні доводами проте, що протокол складено не на місці зупинки та без присутності водія, права та обов’язки не роз’яснені, примірник протоколу водієві не вручений. Також у протоколі у графі «місце складання протоколу» – вказано вул. О., в той час як його було зупинено по вул. С.; у графі «П.І.Б. місце проживання (перебування) свідків» – не вказано адреси місць проживання свідків; у графі «місце вчиненого адміністративного правопорушення, суть вчиненого адміністративного правопорушення, опис обставин» – не вказана дата вчиненого правопорушення» та інші.

У випадку повернення доопрацьованих матеріалів до суду, Водія не буде притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді позбавлення права керувати транспортним засобом та стягнення штрафу, оскільки, трьох місячний строк для притягнення до адміністративної відповідальності минув, посвідчення водія повернуто працівниками поліції його власнику.