Ви зараз переглядаєте Судом прийнято рішення про стягнення матеріального збитку спричиненого залиттям квартири

Судом прийнято рішення про стягнення матеріального збитку спричиненого залиттям квартири

25 вересня 2018 року з вини КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва» (далі також – «Відповідач») відбулося залиття квартири Позивача. Відповідач намагаючись уникнути відповідальності створив комісію, яка здійснила обстеження квартири та «встановила» причину залиття як відкриття спускних кранів мережі централізованого опалення невідомими особами (приміщення технічного поверху зачинено на замок).

Адвокат Паламарчук О.М. діючи в інтересах Позивача, здійснив збір доказів, що підтверджували винні неправомірні дії Відповідача виражені в неналежному виконанні ним обов`язків щодо управління, експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку, результатом яких було залиття квартири чим спричинено матеріальний збиток позивачеві. На підставі зібраних доказів, було підготовлено позовну заяву, яку подано до Оболонського районного суду м. Києва.

17 березня 2020 року у судовому засіданні Представник Позивача та Позивач позов підтримали та просили суд стягнути з Відповідача матеріальну шкоду спричинену залиттям квартири, а також витрати пов’язані із підготовкою позову. Відповідач зазначав, що під час комісійного обстеження було виявлено, що технічний поверх зачинено замком, який не встановлювався представниками Відповідача, ключі у Відповідача відсутні, а причиною залиття є відкриття спускних кранів мережі централізованого опалення невідомими особами, а не протиправні дії Відповідача, тому просив суд у позові відмовити.

За результатами судового розгляду справи № 756/347/20, Оболонський районний суд м. Києва позовні вимоги задовольнив, стягнув із Відповідача на користь Позивача матеріальну шкоду спричинену залиттям квартири у повному обсязі, а також вартість експертного дослідження, витрати на професійну правничу допомогу адвоката та судовий збір.

Залишити відповідь