Ви зараз переглядаєте Квартиру вартістю у 3 млн. грн. повернено клієнту за рішенням суду

Квартиру вартістю у 3 млн. грн. повернено клієнту за рішенням суду

У травні 2019 року громадянка «Н» звернулась за правовою допомогою, щодо незаконних дій банківської установи, пов’язаних із позбавлення її права власності на трикімнатну квартиру, розташовану у Дарницькому районі м. Києва. Банк після отримання рішення суду про стягнення із громадянки «Н» заборгованості за кредитом, здійснив реєстрацію права власності на квартиру за собою.

Зібравши необхідні докази та здійснивши правовий аналіз справи, адвокатами Адвокатського бюро «Олександр Паламарчук і партнери» було підготовлено та подано до Дарницького районного суду міста Києва позовну заяву,  вимоги якої були спрямовані на відновлення порушеного права.

Під час розгляду справи у суді, адвокатами було доведено незаконність реєстраційних дів в наслідок яких Банк набув право власності на квартиру клієнтки. Зокрема, Банк не проводив оцінку квартири, не надав реєстратору документи, що підтверджували б направлення та вручення вимоги про усунення порушень за кредитним договором, дотримання 30-денного терміну з моменту отримання вимоги про усунення порушень за кредитним договором тощо, реєстратор здійснив перереєстрацію квартири, яка являлась єдиним житлом громадянки «Н» та під час дії мораторію, встановленого Законом України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті».

Підсумком роботи адвокатів АБ «Олександр Паламарчук і партнери» стало ухвалення судом законного та справедливого рішення, яким визнано протиправним та скасовано рішення державного реєстратора, щодо незаконного позбавлення права власності на квартиру громадянки «Н» та припинено право власності банківської установи.  (Рішення Дарницького районного суду від 7 жовтня 2021 року по справі № 753/20092/19).