Ви зараз переглядаєте Заборгованість боржника сплатить поручитель

Заборгованість боржника сплатить поручитель

У серпні 2022 року звернувся Клієнт з питанням повернення грошових коштів за договором позики. Клієнт пояснив, що у листопаді 2019 року ним було укладено договір позики із громадянином «Б», за яким передано в борг 2,68 млн. грн., з умовою повернення позики до 26 лютого 2022 року. У якості забезпечення виконання зобов’язань Боржником, було укладено договір поруки, за яким поручителем виступило ТОВ. При цьому, Клієнт бажав стягнути заборгованість з Поручителя.

Адвокатами АБ «ОЛЕКСАНДР ПАЛАМАРЧУК І ПАРТНЕРИ» було проаналізовано обидва правочини та інші документи надані Клієнтом. В першу чергу було підготовлено вимогу про сплату боргу, та надіслано її на адресу Поручителя, яка останнім не виконана. На другому етапі підготовлено позовну заяву про стягнення боргу з нарахуванням пені, та подано її до Печерського районного суду м. Києва. У процесі розгляду справи, двічі збільшено розмір позовних вимог, шляхом донарахування пені, за рахунок цього розмір суми, що підлягала стягненню, сягнула майже 5 млн. грн.

18 травня 2023 року суд прийняв рішення, яким повністю задовольнив позовні вимоги, а також додатковим рішенням стягнув з Поручителя витрати понесені Клієнтом на оплату послуг адвоката.

Залишити відповідь