Ви зараз переглядаєте Стягнення моральної шкоди у розмірі 150 тис. грн. не буде

Стягнення моральної шкоди у розмірі 150 тис. грн. не буде

На початку травня 2021 року громадянин «В» звернувся за правовою допомогою до АБ «ОЛЕКСАНДР ПАЛАМАРЧУК І ПАРТНЕРИ». Громадянин «В» розповів, що 18 серпня 2020 року у темну пору доби, зробив зауваження водієві позашляховика, який зухвало виїхав на узбіччя ледь не збивши пішоходів. Після того, як водій почув зауваження, він вийшов із автомобіля, взяв балонний ключ та попрямував у бік громадянина «В», висловлюючи погрози фізичної розправи. В цей час дружина водія викликала поліцейських.  Коли працівники поліції прибули, водій повністю заперечував свої дії та звинуватив громадянина «В» у неправомірній поведінці. Після цього випадку,  вдаючи «жертву» та за для штучного створення доказів, водій неодноразово писав різного роду заяви та повідомлення до органів Національної поліції, а вже в квітні 2021 року подав позовну заяву до суду про стягнення із громадянина «В» 150 000,00 грн. моральної шкоди нібито заподіяної йому в результаті подій, що сталися 18 серпня 2020 року.

Адвокати АБ «ОЛЕКСАНДР ПАЛАМАРЧУК І ПАРТНЕРИ» ретельно зібрали та проаналізували можливі докази по даній справі. Під час підготовки до судового розгляду, було встановлено, що водій, після конфлікту, неодноразово звертався до органів Національної поліції із заявами про вчинення щодо нього кримінального правопорушення (погроз вбивства, а також хуліганства) та нібито вчинення громадянином «В» адміністративного правопорушення (дрібного хуліганства), але не дивлячись, що свідками події були численні особи лише водій та його дружина стверджували, що жертвами ситуації стали вони.  Зібрані докази допомогли у повній мірі відтворити обставини події та побудувати ефективну стратегію захисту та домогтися справедливого вирішення справи. Також, сторона відповідача викликала та допитала у судовому засіданні чотирьох свідків (одним з яких був працівник патрульної поліції, що виїздив 18 серпня 2020 року на місце події).

29 липня 2021 року, суд поставив крапку у намаганнях водія власну провокацію перетворити на матеріальну вигоду для себе. Постановляючи рішення про відмову водієві у стягненні 150 000,00 грн. моральної шкоди та 25 000,00 грн. судових витрат із громадянина «В», суд вказав, що жоден з документів не є доказом вчинення громадянином «В» протиправної поведінки щодо водія та завдання внаслідок таких дій моральної шкоди (рішення Святошинського районного суду міста Києва по справі № 759/7268/21 від 29 липня 2021 року).