Ви зараз переглядаєте Рішенням суду за клієнтами визнано право власності на квартиру

Рішенням суду за клієнтами визнано право власності на квартиру

У лютому 2023 року до АБ «ОЛЕКСАНДР ПАЛАМАРЧУК І ПАРТНЕРИ» звернулися громадянки «С» та «Н» із питанням, що виникли у процесі прийняття ними спадщини. Так, після смерті їхньої сестри (в березні 2022 року) відкрилася спадщина. За заповітом померлої сестри, квартира, що перебувала у її власності переходила у власність громадянкам  «С» та «Н» у рівних частинах. Однак, при зверненні до приватного нотаріуса за видачею свідоцтв про право на спадщину за заповітом, останній видав громадянці «С» та «Н» свідоцтва про право на спадщину лише на половину квартири, а щодо видачі свідоцтва про право на спадщину відносно другої половини квартири – відмовив.

Після детального вивчення документів, було з’ясовано, що  приватний нотаріус відмовив у видачі свідоцтв про право на спадщину на другу частину вказаної квартири через те, що права власності щодо вказаної частини квартири (що була куплена померлою в зареєстрованому шлюбі з чоловіком)  не оформлені, оскільки після смерті її чоловіка були оформлені права власності пережившої його дружини   та спадкові права знову ж його пережившої дружини та дочок  тільки на 1/2 частину квартири. Отже, громадянки «С» та «Н»  були позбавлені права належним чином оформити свої спадкові права та  у зв’язку з цим було прийнято рішення звертатися до суду з позовом про визнання права власності на майно.

6 грудня 2023 року Оболонський районний суд міста Києва по справі № 756/6057/23 прийняв рішення про визнання права власності за громадянками «С» та «Н» в рівних частинах на другу половину квартири, відносно якої було попередньо отримано відмову приватного нотаріуса у вчиненні нотаріальних дій.

Таким чином, за рахунок правильно обраної правової позиції адвокатами АБ «ОЛЕКСАНДР ПАЛАМАРЧУК І ПАРТНЕРИ» вдалось здобуте позитивне рішення в суді,  а громадянки «С» та «Н» стали власниками всієї квартири в рівних частинах.

Залишити відповідь