Ви зараз переглядаєте Адвокат Паламарчук О.М. довів судам першої та апеляційної інстанцій, безпідставність вимог Позивача про стягнення боргу

Адвокат Паламарчук О.М. довів судам першої та апеляційної інстанцій, безпідставність вимог Позивача про стягнення боргу

Позивач звернувся до Господарського суду Чернігівської області з позовом до Відповідача про стягнення суми у розмірі: 517 461,08 грн., що складалась із суми основного боргу, пені, процентів за користування чужими коштами, витрат в наслідок інфляції та трьох відсотків річних нарахованих за ст. 625 ЦКУ.

Діючи в інтересах Відповідача, адвокат Паламарчук Олександр Миколайович побудував лінію захисту, що принесла відмінний результат під час розгляду справи № 927/174/19 у судах першої та апеляційної інстанцій. Ретельно зібравши доказами, належно обґрунтовуючи свою позицію при розгляді справи, у судових засіданнях було доведено, що Позивач неналежним чином виконував свої зобов’язання за договором, зокрема порушив терміни поставки обладнання зерносушильного комплексу, неякісно здійснив монтаж зерносушильного комплексу, а також не виконав частини робіт з пуску та наладки зерносушильного комплексу, не здійснив навчання персоналу Відповідача та ін.

13 червня 2019 року Господарський суд Чернігівської області у справі № 927/174/19 прийняв рішення, яким вирішив відмовити Позивачеві у стягненні з Відповідача 517 461,08 грн., та зобов’язав Позивача компенсувати Відповідачу витрати з оплати послуг  адвоката.

Позивач не погодився із рішенням та подав апеляційну скаргу. 11 вересня 2019 року розглянувши апеляційну скаргу Позивача Північний апеляційний господарський суд у справі № 927/174/19 постановив: апеляційну скаргу залишити без задоволення; рішення Господарського суду Чернігівської області від 13.06.2019 року у справі №927/174/19 залишити без змін; судові витрати, понесені у зв’язку з переглядом справи у суді апеляційної інстанції, покласти на Позивача.

Залишити відповідь