Ви зараз переглядаєте Адвокат Паламарчук О.М. здійснив ефективний захист підозрюваного у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження)

Адвокат Паламарчук О.М. здійснив ефективний захист підозрюваного у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження)

Слідство підозрювало громадянина «П» у вчиненні тяжкого злочину передбаченого ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

За версією слідства «П»  21 червня 2019 року умисно наніс громадянину «В» три удари ножем в ділянку живота, чим спричинив останньому тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння.

Адвокатом Паламачуком Олександром Миколайовичем було розроблено лінію захисту підозрюваного та здійснено ряд дій щодо збирання доказів. На базі вивчених матеріалів кримінального провадження розроблено лінію поведінки підозрюваного та забезпечено надання правової допомоги під час проведення ряду слідчих дій за його участі.  В результаті проведеної активної роботи Адвоката на стадії досудового слідства, з’явилась можливість досягнути узгодженого покарання для підозрюваного у вигляді «умовного строку».

Під час досудового слідства, до ухвалення вироку, підозрюваний перебував під вартою у ДУ «КИЇВСЬКИЙ СЛІДЧИНЙ ІЗОЛЯТОР». За вироком суду від 11 листопада 2019 року по справі № 367/8539/19, громадянину «П» призначено покарання у вигляді трьох років «умовно», а також звільнено останнього з під варти у залі судового засідання.