Ви зараз переглядаєте За клопотанням адвоката Паламарчука О.М. суд перерахував строк попереднього ув’язнення “один день за два”, оскільки засуджений вчинив злочин під час дії “Закону Савченко”

За клопотанням адвоката Паламарчука О.М. суд перерахував строк попереднього ув’язнення “один день за два”, оскільки засуджений вчинив злочин під час дії “Закону Савченко”

За клопотанням адвоката Паламарчука О.М. в інтересах засудженого громадянина К, Ірпінський міський суд Київської області по справі № 367/3206/19 здійснив перерахування строку перебування громадянина К  в СІЗО на час розгляду кримінального провадження судом першої інстанції за обвинуваченням останнього у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Так, ухвалою Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області від 15 березня 2018 року громадянина К було тимчасово залишено в СІЗО на час розгляду кримінального провадження за обвинуваченням останнього у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України. 5 листопада 2018 року вироком Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області від за ч. 2 ст. 185, ч. 4 ст. 70 КК України громадянина К було визнано винним та засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі, за злочин який він вчинив 10 червня 2017 року (у період дії «Закону Савченко»). Також, громадянину К в строк покарання частково було зараховано строк відбутий останнім за попередніми вироками з 11 серпня 2017 року по 5 листопада 2018 року. Даний вирок набрав законної сили 13 грудня 2018 року.

Ірпінський міський суд Київської області розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання про зарахування судом строку попереднього ув`язнення у строк покарання, дійшов до висновку про необхідність зарахування засудженому  громадянину К  строку попереднього ув`язнення у даному кримінальному провадженні з моменту тимчасового залишення засудженого в слідчому ізоляторі, а саме з 15 березня 2018 року по набуття вироком законної сили, а саме по 13 грудня 2018 року включно, з розрахунку один день попереднього ув`язнення за два дні позбавлення волі, оскільки злочин за який він засуджений по даному провадженню він вчинив 10 червня 2017 року (у період дії «Закону Савченко»), та даний строк попереднього ув`язнення не був зарахований судом при ухваленні вироку, в розумінні ст. 72 КК України (в редакції Закону України від 26 листопада 2015 року №838-VIII).

Залишити відповідь